O nás

Naše firma byla založena začátkem roku 2016 jako malá rodinná firma. Zaměřili jsme se původně na prodej moderního oblečení z převážně vlněných materiálů, jelikož z vlastní zkušenosti jsme věděli, že je celkem těžké u nás v republice sehnat například hypoalergenní oblečení pro miminko, nebo oblečení z merino vlny. Náš sortiment byl z počátku zaměřen pouze na miminka a malé děti s tím, že postupem času chceme nabízet vlněné oblečení i pro dospělé.

S rokem 2018 jsme začali naši nabídku rozšiřovat. Nejem nabízené množství, ale i sortiment se rozšířil i na dospělé. Začali jsme také hodně prodávat a rozšiřovat nabídku oblečení z kombinace materiálů 70% merino vlna a 30% hedvábí, vše samožrřejmě přírodní a organické kvalita. Tato kombinace je absolutní top v prodejnosti, hlavně díky 30% obsaženého přírodního hedvábí, které má blahodárné účinky na ekzmatické pokožky.

V roce 2021 a 2022 jsme naši nabídku rozšířili o další 2 výrobce, oba výrobci mají všechny možné certifikáty kvality. Rozrostla se velmi nabídka pro dospělé, kterou určitě oceníte. Bohužel nám ale tyto 2 roky také přinesly jednu negativní věc a tou jsou dlouhé dodací termíny. Například výroba materiálu, některých barevných provedení, na flísové oblečení pro miminka a děti (které jsou jedny z nejoblíbenějších na podzim) trvá cca 9 měsíců.

Všechno zboží, které u nás na stránkách naleznete je vyráběno pouze z přírodních materiálů, které splňují nejpřísnějří EU nařízení a normy. U každého produktu je vždy uvedeno, jaké certifikáty a normy daný materiál splňuje. Výrobci dbají i na blaho ovcí, ze kterých vlna pochází.

Doufáme, že Vás bude bavit nakupovat u nás a když ne, tak snad budete mít šťastnou ruku jinde, protože cíl je jen jeden, a to spokojený zákazník.

Moc Vám děkujeme za důvěru, kterou jste v nás vložili a těšíme se na Váš nákup.

 

Tým 4Angel.cz